פדיקור בפתח תקווה- כל מה שרציתם לדעת

כאשר את מחפשת את הפדיקוריסטית המושלמת את רוצה לשלב יחס אישי וחם יחד עם מקצועיות רבה, והכל במחירים משתלמים. קשה למצוא את האחת, והצוות המקצועי של "קרן ליאן מכון לקוסמטיקה פרא-רפואית" מסביר לכם כיצד תעשי את הסינון ותמצאי פדיקור בפתח תקווה.

 

מה זה בעצם פדיקור?

קשה להתייחס למושג פדיקור בלי לכלול עמו גם את המניקור. פדיקור ומניקור רפואי בפתח תקווה הם טיפולים קוסמטיים להסרת עור מת, שיוף וחיזוק הלק על הציפורניים. מניקור מתייחס לכפות הידיים ואילו פדיקור רפואי בפתח תקווה מתייחס לכפות הרגליים. למעשה, הפדיקור הוא התחום שעוסק בטיפוח כף הרגל והציפורניים ועל ידי טיפול מתאים כפות הרגליים שלך ייראו טוב הרבה יותר.

פדיקור בפתח תקווה

מתי הולכים לפדיקור?

תדירות הטיפול משתנה מאדם לאדם בהתאם למצב הרגל והציפורניים. הגורמים שמשפיעים על כך הם סוג העור של המטופל וסוג הנעליים אותן הוא נועל, אבל גם תנאי מזג האוויר עשויים להשפיע על המצב. ככלל, ההמלצה היא לעבור פדיקור באופן תדיר כדי לשמור על העור והציפורניים במצב תקין, וכדאי להתייעץ בקוסמטיקאית כדי להחליט על התדירות.

 

 

גם לגברים

טיפולים להסרת שיער בלייזר היו בעבר נחלתן של נשים בלבד, אך בשנים האחרונות יותר ויותר גברים עוברים טיפולים אלה. בדומה לכך, גם בתחום הפדיקור יותר ויותר גברים רואים צורך לשפר את המראה האסתטי שלהם. פדיקור לגברים פתח תקווה מספק לגבר את האפשרות לטפל בעור הרגליים ובציפורניים באופן יעיל ומקצועי. אז אם אתם מחפשים פדיקור בפתח תקווה נסו את פדיקור קניון פתח תקווה, שנמצא בקניון הגדול (קניון עופר) רחוב ז'בוטינסקי 72.

 

 

לבירורים והזמנות מלאו את הפרטים \ או חייגו