לייזר במפשעות: השיטה להסרת השערה שכבשה בסערה

מה זה מהיר, יעיל ולא כואב?

אם גם אתם ניסיתם שיטות שונות להסרת שיער במפשעה אתם יודעים שזה כואב. בטח תשמחו לדעת שכיום ניתן מהסרת שיער באמצעות לייזר במפשעות במהירות, ביעילות וללא כאבים. בואו להתנסות בהסרת שיער בשיטת SHR  בעזרת המכשור המתקדם של  Norma Medical, אבל קודם כל כמה מילות היכרות על השיטה שכבשה את העולם בסערה ונחשבת ליעילה, לבטוחה ולמבוקשת ביותר בעולם או במילים אחרות : לשיטה הטובה ביותר שיש כיום .

נעים להכיר - הסרת שיער בשיטת SHR

הסרת שיער במפשעות בשיטה זו מתבצעת באמצעות מכשיר חדשני  מבית  Norma Medicalומבוססת על טכנולוגיית SHR  (או בשמה המלא -  Super Hair Removal). שיטה זו עושה שימוש בהבזקי אור קצרים שמסוגלים לעשות שנוי גדול בזמן קצר, כלומר להסיר כמויות גדולות של שיער מהמפשעה בזמן יחסית קצר. וזוהי רק ההתחלה כי לשימוש במכשיר זה יתרונות נוספים שמאפשרים להינות מתוצאות ללא פשרות, למשל:לייזר במפשעות

  • אפס תופעות לוואי – בניגוד להסרת שיער במכשירי לייזר אחרים, השימוש במכשיר זה הוא נטול כאבים כמו צריבות ואינו מלווה בתופעות לוואי
  • התאמה לכל סוגי העור – השימוש במכשיר מתאים גם לבעלי עור כהה
  • אפשרות להסרת שיער כל השנה – המכשיר בטוח לשימוש גם בעור שזוף
  • התאמה לכל הגילים –המכשיר מתאים לבני כל הגילים ובטוח לשימוש אפילו בקרב בני נוער מתחת לגיל 18.

נעים וטעים

אולי תתפלאו לדעת אבל כיום ניתן לבצע מהסרת שיער באמצעות לייזר במפשעות ולהינות מזה. ולא, אנחנו לא מדברים על העובדה שלהסרת שיער בלייזר מחירים זולים, על ההנאה מעור חלק או על העובדה שההבדל בין לפני ואחרי לייזר במפשעות הוא משמעותי. אנו מדברים על מבצע ייחודי להסרת שיער . המשיכו לקרוא ותופתעו גם אתם.

מבצע על לייזר במפשעות שיפתיע גם אתכם

במכון היופי קרן ליאן בפתח תקווה אתם נהנים ממבצע ייחודי: הסרת שיער ע"י לייזר במפשעות במחיר מוזל ושובר לארוחת בוקר זוגית בקפה גרג. שווי ההנחה כולה הוא יותר מ-300 ₪ כך שהסרת שיער ע"י לייזר במפשעות מלאה בהפתעות. ואיך נהנים מהמבצע? פשוט יוצרים קשר בטלפון 03-9191457 וקובעים תור לטיפול לייזר בקניון הגדול בפתח תקווה.  

לבירורים והזמנות מלאו את הפרטים \ או חייגו