הורדת שיער לצמיתות לנשים ולגברים

העיסוק המטריד והמתיש למדי של הסרת שיער מאזורים שונים בגוף, שהיה בעבר נחלתן הבלעדית של נשים, עלה בשנים האחרונות למודעותם של גברים רבים המעוניינים לשמור על מראה אסתטי ומטופח. ולכן רבים בוחרים היום להשקיע בטיפול ממוקד ואיכותי המבצע הורדת שיער לצמיתות, כשגברים רבים אף בוחרים בשיטה של דילול שיער המשיגה תוצאות נהדרות במראה טבעי. כשנכנסים לתהליך זה, חשוב מאוד לבחור במכון מתקדם שבו הצוות המקצועי מנוסה ואיכותי, כמו במכון הקוסמטיקה הפרא-רפואית קרן ליאן.

הסרה באמצעות לייזר: איך זה קורה?

בהסרת שיער באמצעות מכשיר הלייזר, מוצמד המכשיר אל העור לאורך האזורים שמהם רוצים להסיר את השיער, למשך כמה שניות. קרן הלייזר הבוקעת מן המכשיר חודרת פנימה ומביאה לחימום שורשה של השערה בטמפרטורה שמגיעה עד לשישים מעלות צלזיוס.

הורדת שיער לצמיתות

טיפול זה הורס את שורש השערה, במטרה להגיע למצב שבו היא אינה חוזרת לצמוח שוב. יש לציין שקיימים זקיקי שיער, שנכון לרגע הטיפול השערה אינה צומחת מהם, ולכן מן הסתם לא ניתן להסיר אותה. אך ברגע שהזקיק יהפוך לפעיל ויצמיח שערה כתוצאה משינויי גיל, שינויים הורמונליים, לקיחת תרופות שונות וכן הלאה, השערה לפתע תיראה.

משך הטיפול הוא מספר דקות, תלוי באיזה אזור מטפלים. לדוגמה הסרת שיער מהרגל תימשך כחצי שעה בערך ומאזורים שהטווח שלהם מצומצם יותר כמו בית השחי למשל, הטיפול יסתיים תוך מספר דקות. הטיפול יכול להימשך עד כשנים עשר טיפולים, תלוי בסוג העור ובתגובתו לטיפול. חשוב לציין שבמהלך הטיפול יש להימנע מחשיפת העור המטופל לשמש למשך זמן מה, ובנוסף לכך חשוב להימנע ממריטת השערות בדרך אחרת, פעולה שעלולה לפגום ביעילות הטיפול.

הורדת שיער לצמיתות רק במכון מוסמך

חשוב לציין שכאשר מדובר על הסרת שיער בלייזר מחירים, יש לבדוק את המקצועיות והניסיון של המטפלים במכון, את השימוש בציוד החדיש, האיכותי והמתקדם ביותר שבעזרתם מבוצעת הורדת שיער לצמיתות. וכך לקבל החלטה בהתאם לאיכות ולא רק בהתאם לרמת המחיר. הרי מדובר על בריאות עורכם. כמובן שמומלץ לעקוב אחר המבצעים והחבילות שלנו, במטרה להגיע למחיר הטוב ביותר שיאפשר לכם להסיר את השיער המיותר ולהישאר חלקים, שמחים ומרוצים.

לבירורים והזמנות מלאו את הפרטים \ או חייגו